Opinie o Nas

Katalog

Włączone filtry:

Odżywki do brody

Uznane marki odżywek barberskich

Odżywki pomagają w utrzymaniu brody i skóry w świetnym stanie odżywiając i nawilżając. Dodatkowo niektóre odżywki posiadają ekstrakty roślinne, które sprawiają, że włókna włosów są wzmocnione, regenerują i zmiękczają zarost, nadając mu blask i przeciwdziałając nadmiernej produkcji łoju. Dodatkowo stymulują wzrost...

Uznane marki odżywek barberskich

Odżywki pomagają w utrzymaniu brody i skóry w świetnym stanie odżywiając i nawilżając. Dodatkowo niektóre odżywki posiadają ekstrakty roślinne, które sprawiają, że włókna włosów są wzmocnione, regenerują i zmiękczają zarost, nadając mu blask i przeciwdziałając nadmiernej produkcji łoju. Dodatkowo stymulują wzrost włosów i przeciwdziałają wypadaniu.

Więcej

Odżywki do brody Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Kilka słów o nas

HAIRSTYL.PL to sklep oraz hurtownia oferująca profesjonalne artykuły fryzjerskie. Nasza wiedza i wieloletnia praktyka pozwoliła na stworzenie wyselekcjonowanej oferty produktów, zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz sprawdzone, markowe kosmetyki, a także szybką i sprawną obsługę naszych Klientów. Wiemy jak ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo.

Czytaj więcej

Copyright © 2019 TUTTI & Beauty
Realizacja: PROPERART