Katalog

Włączone filtry:

  LOKÓWKI, FALOWNICE, KARBOWNICE

  Idealne loki i fale

  Jeśli marzysz o pięknych lokach wyglądających jak te wykonane w salonie fryzjerskim to mamy dla Ciebie idealne urządzenia. W domu wykonasz loki lub fale niezależnie od tego czy masz włosy długie lub krótkie. Rozmaite kształty pozwalają na uzyskanie idealnych loków i fal. Niektóre urządzenia posiadają innowacyjną powłokę tytan...

  Idealne loki i fale

  Jeśli marzysz o pięknych lokach wyglądających jak te wykonane w salonie fryzjerskim to mamy dla Ciebie idealne urządzenia. W domu wykonasz loki lub fale niezależnie od tego czy masz włosy długie lub krótkie. Rozmaite kształty pozwalają na uzyskanie idealnych loków i fal. Niektóre urządzenia posiadają innowacyjną powłokę tytanowo-turmalinową, co powoduje równomierne rozłożenie temperatury, czy też technologię jonizacji zapobiegającej elektryzowaniu i puszeniu się włosów. W innych urządzeniach została zastosowana powłoka ceramiczna gwarantująca lśniące i zdrowo wyglądające włosy. 

  Na co zwrócić uwagę przy wyborze idealnego urządzenia?

  Jednym z najważniejszych elementów przy wyborze urządzenia jest możliwość regulacji temperatury. To niezwykle ważne, ponieważ włosy różnią się strukturą, kondycją czy też grubością. Warto więc aby nasze urządzenie miało szeroki zakres temperatur. Włosy delikatne i cienkie potrzebują niższej temperatury niż te grube i gęste często niepodatne na stylizacje. 

  Więcej

  LOKÓWKI, FALOWNICE, KARBOWNICE Jest 39 produktów.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 24 z 39 elementów
  Pokazuje 1 - 24 z 39 elementów

  Kilka słów o nas

  HAIRSTYL.PL to sklep oraz hurtownia oferująca profesjonalne artykuły fryzjerskie. Nasza wiedza i wieloletnia praktyka pozwoliła na stworzenie wyselekcjonowanej oferty produktów, zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz sprawdzone, markowe kosmetyki, a także szybką i sprawną obsługę naszych Klientów. Wiemy jak ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo.

  Czytaj więcej

  Copyright © 2019 TUTTI & Beauty
  Realizacja: PROPERART