Opinie o Nas

Katalog

ŻELE UV

Przedłużanie i utwardzanie paznokci

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości żele firmy IBD do utwardzania w lampie UV lub LED. Świetnie nadają się do pracy na formie, tipsie oraz utwardzania naturalnej płytki paznokcia. Oferujemy żele zarówno przezroczyste jak i kolorowe, które nadadzą płytce paznokcia naturalny odcień. Rekomendujemy również...

Przedłużanie i utwardzanie paznokci

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości żele firmy IBD do utwardzania w lampie UV lub LED. Świetnie nadają się do pracy na formie, tipsie oraz utwardzania naturalnej płytki paznokcia. Oferujemy żele zarówno przezroczyste jak i kolorowe, które nadadzą płytce paznokcia naturalny odcień. Rekomendujemy również stosowanie żelu podkładowego Bonder, który zwiększa przyczepność żeli.

Więcej

ŻELE UV Jest 73 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 73 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 73 elementów

Kilka słów o nas

HAIRSTYL.PL to sklep oraz hurtownia oferująca profesjonalne artykuły fryzjerskie. Nasza wiedza i wieloletnia praktyka pozwoliła na stworzenie wyselekcjonowanej oferty produktów, zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz sprawdzone, markowe kosmetyki, a także szybką i sprawną obsługę naszych Klientów. Wiemy jak ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo.

Czytaj więcej

Copyright © 2019 TUTTI & Beauty
Realizacja: PROPERART