Opinie o Nas

Maseczki

Idealna maseczka dla Twojej skóry

Jeśli zależy Ci na gładkiej i wypoczętej skórze twarzy warto stosować maski. Maseczki bogate w wiele składników takich jak czerwona glinka, tlenek żelaza, glin, miedź, selen, magnez, cynk i wiele innych wspomagają skórę. W ofercie można znaleźć również kosmetyki dla skóry wrażliwej o odpowiednim pH czy też wpływ...

Idealna maseczka dla Twojej skóry

Jeśli zależy Ci na gładkiej i wypoczętej skórze twarzy warto stosować maski. Maseczki bogate w wiele składników takich jak czerwona glinka, tlenek żelaza, glin, miedź, selen, magnez, cynk i wiele innych wspomagają skórę. W ofercie można znaleźć również kosmetyki dla skóry wrażliwej o odpowiednim pH czy też wpływające na przywrócenie prawidłowej gospodarki sebum.

Czy warto stosować maseczki?

Maseczka w porównaniu ze zwykłym oczyszczaniem twarzy za pomocą żeli, mydeł i olejów wypada lepiej, ponieważ dobra maseczka wnika w głębsze warstwy skóry, oczyszcza pory, pobudza krążenie krwi oraz w zależności od wyboru maseczki pomaga w rozwiązywaniu problemów ze skórą.

Więcej

Maseczki Jest 54 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 54 elementów

Kilka słów o nas

HAIRSTYL.PL to sklep oraz hurtownia oferująca profesjonalne artykuły fryzjerskie. Nasza wiedza i wieloletnia praktyka pozwoliła na stworzenie wyselekcjonowanej oferty produktów, zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz sprawdzone, markowe kosmetyki, a także szybką i sprawną obsługę naszych Klientów. Wiemy jak ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo.

Czytaj więcej

Copyright © 2019 TUTTI & Beauty
Realizacja: PROPERART