Kuracja włosów dla mężczyzn

Katalog

Włączone filtry:
Dostępność
Stan:

Informacja

Kuracja włosów dla mężczyzn

Idealnie dobrana kuracja do Twoich włosów

Przywróć skórze głowy równowagę z kosmetykami do kuracji włosów. W zależności od rodzaju produktu kuracje są dedykowane dla włosów przetłuszczających się, z łupieżem, suchych lub wypadających. Widoczna poprawa kondycji włosów i zmniejszona wrażliwość na zniszczenia. Dodatkowe naturalne składniki dbają i ...

Idealnie dobrana kuracja do Twoich włosów

Przywróć skórze głowy równowagę z kosmetykami do kuracji włosów. W zależności od rodzaju produktu kuracje są dedykowane dla włosów przetłuszczających się, z łupieżem, suchych lub wypadających. Widoczna poprawa kondycji włosów i zmniejszona wrażliwość na zniszczenia. Dodatkowe naturalne składniki dbają i pielęgnują skórę głowy.

Więcej

Kuracja włosów dla mężczyzn Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Kilka słów o nas

HAIRSTYL.PL to sklep oraz hurtownia oferująca profesjonalne artykuły fryzjerskie. Nasza wiedza i wieloletnia praktyka pozwoliła na stworzenie wyselekcjonowanej oferty produktów, zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz sprawdzone, markowe kosmetyki, a także szybką i sprawną obsługę naszych Klientów. Wiemy jak ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo.

Czytaj więcej

Copyright © 2019 TUTTI & Beauty
Realizacja: PROPERART