Opinie o Nas

Katalog

Włączone filtry:
  Dostępność
  Producent

  Maski

  Oczyszczające maski dla mężczyzn

  Piękny wygląd to nie tylko idealnie ułożona fryzura i zadbana broda, ale również zadbana twarz. Oferujemy rewelacyjną czarną maskę do oczyszczania twarzy. Maska zawiera węgiel aktywny, który wyciąga ze skóry toksyny, zanieczyszczenia i nieczystości. Maska dla mężczyzn firmy Clubman® Pinaud to oficjalna marka barb...

  Oczyszczające maski dla mężczyzn

  Piękny wygląd to nie tylko idealnie ułożona fryzura i zadbana broda, ale również zadbana twarz. Oferujemy rewelacyjną czarną maskę do oczyszczania twarzy. Maska zawiera węgiel aktywny, który wyciąga ze skóry toksyny, zanieczyszczenia i nieczystości. Maska dla mężczyzn firmy Clubman® Pinaud to oficjalna marka barberska powstała w 1810 roku w Paryżu. 

  Więcej

  Maski Jest 1 produkt.

  Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

  Kilka słów o nas

  HAIRSTYL.PL to sklep oraz hurtownia oferująca profesjonalne artykuły fryzjerskie. Nasza wiedza i wieloletnia praktyka pozwoliła na stworzenie wyselekcjonowanej oferty produktów, zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz sprawdzone, markowe kosmetyki, a także szybką i sprawną obsługę naszych Klientów. Wiemy jak ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo.

  Czytaj więcej

  Copyright © 2019 TUTTI & Beauty
  Realizacja: PROPERART