Maski

Katalog

Włączone filtry:
Dostępność
Stan:
Producent

Informacja

Maski

Oczyszczające maski dla mężczyzn

Piękny wygląd to nie tylko idealnie ułożona fryzura i zadbana broda, ale również zadbana twarz. Oferujemy rewelacyjną czarną maskę do oczyszczania twarzy. Maska zawiera węgiel aktywny, który wyciąga ze skóry toksyny, zanieczyszczenia i nieczystości. Maska dla mężczyzn firmy Clubman® Pinaud to oficjalna marka barb...

Oczyszczające maski dla mężczyzn

Piękny wygląd to nie tylko idealnie ułożona fryzura i zadbana broda, ale również zadbana twarz. Oferujemy rewelacyjną czarną maskę do oczyszczania twarzy. Maska zawiera węgiel aktywny, który wyciąga ze skóry toksyny, zanieczyszczenia i nieczystości. Maska dla mężczyzn firmy Clubman® Pinaud to oficjalna marka barberska powstała w 1810 roku w Paryżu. 

Więcej

Maski Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Kilka słów o nas

HAIRSTYL.PL to sklep oraz hurtownia oferująca profesjonalne artykuły fryzjerskie. Nasza wiedza i wieloletnia praktyka pozwoliła na stworzenie wyselekcjonowanej oferty produktów, zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz sprawdzone, markowe kosmetyki, a także szybką i sprawną obsługę naszych Klientów. Wiemy jak ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo.

Czytaj więcej

Copyright © 2019 TUTTI & Beauty
Realizacja: PROPERART