Opinie o Nas

Katalog

Włączone filtry:
  Producent

  Cleanery, Primery

  Sekret pięknych rzęs

  W naszej ofercie posiadamy rewelacyjne produkty przeznaczone do użytku przed przystąpieniem klejenia rzęs. Pierwszym niezbędnym produktem jest Cleaner, który oczyszcza i odtłuszcza rzęsy. Dodatkowe składniki w wybranych produktach dodatkowo odżywiają strukturę włosa, nawilżają i wzmacniają. Po oczyszczaniu warto zastosować P...

  Sekret pięknych rzęs

  W naszej ofercie posiadamy rewelacyjne produkty przeznaczone do użytku przed przystąpieniem klejenia rzęs. Pierwszym niezbędnym produktem jest Cleaner, który oczyszcza i odtłuszcza rzęsy. Dodatkowe składniki w wybranych produktach dodatkowo odżywiają strukturę włosa, nawilżają i wzmacniają. Po oczyszczaniu warto zastosować Primer jako bazę podkładową, dzięki której zwiększa się przyczepność doklejonych rzęs do naturalnych.

  Idealny BIO produkt

  W ofercie posiadamy również wegański BIO Cleaner dla wrażliwych oczu z wyciągiem z rozmarynu.

  Więcej

  Cleanery, Primery Jest 7 produktów.

  Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
  Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

  Kilka słów o nas

  HAIRSTYL.PL to sklep oraz hurtownia oferująca profesjonalne artykuły fryzjerskie. Nasza wiedza i wieloletnia praktyka pozwoliła na stworzenie wyselekcjonowanej oferty produktów, zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz sprawdzone, markowe kosmetyki, a także szybką i sprawną obsługę naszych Klientów. Wiemy jak ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo.

  Czytaj więcej

  Copyright © 2019 TUTTI & Beauty
  Realizacja: PROPERART