Opinie o Nas

Katalog

Włączone filtry:
Producent

Cleanery, Primery

Sekret pięknych rzęs

W naszej ofercie posiadamy rewelacyjne produkty przeznaczone do użytku przed przystąpieniem klejenia rzęs. Pierwszym niezbędnym produktem jest Cleaner, który oczyszcza i odtłuszcza rzęsy. Dodatkowe składniki w wybranych produktach dodatkowo odżywiają strukturę włosa, nawilżają i wzmacniają. Po oczyszczaniu warto zastosować P...

Sekret pięknych rzęs

W naszej ofercie posiadamy rewelacyjne produkty przeznaczone do użytku przed przystąpieniem klejenia rzęs. Pierwszym niezbędnym produktem jest Cleaner, który oczyszcza i odtłuszcza rzęsy. Dodatkowe składniki w wybranych produktach dodatkowo odżywiają strukturę włosa, nawilżają i wzmacniają. Po oczyszczaniu warto zastosować Primer jako bazę podkładową, dzięki której zwiększa się przyczepność doklejonych rzęs do naturalnych.

Idealny BIO produkt

W ofercie posiadamy również wegański BIO Cleaner dla wrażliwych oczu z wyciągiem z rozmarynu.

Więcej

Cleanery, Primery Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Kilka słów o nas

HAIRSTYL.PL to sklep oraz hurtownia oferująca profesjonalne artykuły fryzjerskie. Nasza wiedza i wieloletnia praktyka pozwoliła na stworzenie wyselekcjonowanej oferty produktów, zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz sprawdzone, markowe kosmetyki, a także szybką i sprawną obsługę naszych Klientów. Wiemy jak ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo.

Czytaj więcej

Copyright © 2019 TUTTI & Beauty
Realizacja: PROPERART