Opinie o Nas

Katalog

Włączone filtry:

Odżywki i utwardzacze

Produkty do regeneracji paznokci

Rewelacyjne produkty do pielęgnacji płytki paznokcia. Wzbogacone o składniki takie jak olej arganowy, olej z kiełków pszenicy, olej z pestek żurawiny, karotenoidy, fitosterole, witaminę E i wiele innych wzmacniają paznokcie i uszczelniają barierę lipidową. Produkty te są dedykowane szczególnie do paznokci miękkic...

Produkty do regeneracji paznokci

Rewelacyjne produkty do pielęgnacji płytki paznokcia. Wzbogacone o składniki takie jak olej arganowy, olej z kiełków pszenicy, olej z pestek żurawiny, karotenoidy, fitosterole, witaminę E i wiele innych wzmacniają paznokcie i uszczelniają barierę lipidową. Produkty te są dedykowane szczególnie do paznokci miękkich i popękanych.

Więcej

Odżywki i utwardzacze Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Kilka słów o nas

HAIRSTYL.PL to sklep oraz hurtownia oferująca profesjonalne artykuły fryzjerskie. Nasza wiedza i wieloletnia praktyka pozwoliła na stworzenie wyselekcjonowanej oferty produktów, zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz sprawdzone, markowe kosmetyki, a także szybką i sprawną obsługę naszych Klientów. Wiemy jak ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo.

Czytaj więcej

Copyright © 2019 TUTTI & Beauty
Realizacja: PROPERART