Opinie o Nas

O firmie 

HAIRSTYL.PL to sklep oraz hurtownia oferująca profesjonalne artykuły fryzjerskie.

Nasza wiedza i wieloletnia praktyka pozwoliła na stworzenie wyselekcjonowanej oferty produktów, zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych.

Oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz sprawdzone, markowe kosmetyki, a także szybką i sprawną obsługę naszych Klientów. Wiemy jak ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo.

W swojej działalności łączymy różne kanały sprzedaży : sklep internetowy, platformy marketplace, a także bezpośrednią sprzedaż do salonów fryzjerskich oraz sklep stacjonarny w Legionowie, przy ul. Jagiellońskiej 12A i Piłsudskiego 49 gdzie można obejrzeć i zakupić produkty z naszej oferty.

Dla stałych Klientów oraz salonów i sklepów fryzjerskich proponujemy korzystne rabaty. Zapraszamy do współpracy.


Kilka słów o nas

HAIRSTYL.PL to sklep oraz hurtownia oferująca profesjonalne artykuły fryzjerskie. Nasza wiedza i wieloletnia praktyka pozwoliła na stworzenie wyselekcjonowanej oferty produktów, zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz sprawdzone, markowe kosmetyki, a także szybką i sprawną obsługę naszych Klientów. Wiemy jak ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo.

Czytaj więcej

Copyright © 2019 TUTTI & Beauty
Realizacja: PROPERART