Opinie o Nas

Katalog

Włączone filtry:

Dezodoranty

Działanie w zgodzie z naturą. 

W naszej ofercie są dostępne kosmetyki świetnie radzące sobie z poceniem. Dedykowanie zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Skutecznie absorbują przykry zapach. Szczególnie polecamy dezodorant w kremie, który działa zgodnie z naturą. Nie blokuje naturalnego procesu jakim jest pocenie, ale doskonale radzi sobie z p...

Działanie w zgodzie z naturą. 

W naszej ofercie są dostępne kosmetyki świetnie radzące sobie z poceniem. Dedykowanie zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Skutecznie absorbują przykry zapach. Szczególnie polecamy dezodorant w kremie, który działa zgodnie z naturą. Nie blokuje naturalnego procesu jakim jest pocenie, ale doskonale radzi sobie z przykrym zapachem. Produkt nie zatyka porów przez co odprowadzenie szkodliwych substancji jest możliwe.

Więcej

Dezodoranty Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Kilka słów o nas

HAIRSTYL.PL to sklep oraz hurtownia oferująca profesjonalne artykuły fryzjerskie. Nasza wiedza i wieloletnia praktyka pozwoliła na stworzenie wyselekcjonowanej oferty produktów, zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz sprawdzone, markowe kosmetyki, a także szybką i sprawną obsługę naszych Klientów. Wiemy jak ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo.

Czytaj więcej

Copyright © 2019 TUTTI & Beauty
Realizacja: PROPERART