Opinie o Nas

SUSZARKI DO WŁÓSÓW

Profesjonalne suszarki do włosów

W ofercie posiadamy profesjonalne suszarki do włosów używane na co dzień przez setki fryzjerów w Polsce jak i za granicą. Niektóre z suszarek wyposażone są w jonizację dzięki czemu włosy nie ulegają puszeniu i elektryzacji. Nic nie stoi na przeszkodzie by profesjonalną suszarkę do włosów używać również w domowym ...

Profesjonalne suszarki do włosów

W ofercie posiadamy profesjonalne suszarki do włosów używane na co dzień przez setki fryzjerów w Polsce jak i za granicą. Niektóre z suszarek wyposażone są w jonizację dzięki czemu włosy nie ulegają puszeniu i elektryzacji. Nic nie stoi na przeszkodzie by profesjonalną suszarkę do włosów używać również w domowym zaciszu.

Jaką suszarkę do włosów wybrać?

Wybór zależy przede wszystkim od Twoich włosów. Jeśli są proste, idealna będzie suszarka z koncentratorem czyli wąskim wylotem strumienia powietrza. Dla włosów kręconych zaś idealne będą suszarki z dyfuzorem. Każda suszarka powinna jednak posiadać regulację temperatury, dzięki czemu nie będziesz narażać włosy na przegrzanie. Kolejną ważną kwestią jest jonizacja. Jeśli nie chcesz by Twoje włosy elektryzowały się podczas suszenia, ta funkcja jest dla Ciebie. Suszarka do włosów z jonizacją doskonale rozwiązuje problem elektryzujących włosów.

Więcej

SUSZARKI DO WŁÓSÓW Jest 99 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 99 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 99 elementów

Kilka słów o nas

HAIRSTYL.PL to sklep oraz hurtownia oferująca profesjonalne artykuły fryzjerskie. Nasza wiedza i wieloletnia praktyka pozwoliła na stworzenie wyselekcjonowanej oferty produktów, zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz sprawdzone, markowe kosmetyki, a także szybką i sprawną obsługę naszych Klientów. Wiemy jak ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo.

Czytaj więcej

Copyright © 2019 TUTTI & Beauty
Realizacja: PROPERART