Opinie o Nas

SZCZOTKI, GRZEBIENIE

Profesjonalne szczotki i grzebienie

Oferujemy szeroką gamę szczotek i grzebieni dostosowanych do różnych potrzeb stylizacji włosów. Szczotki i grzebienie mają ergonomiczne kształty, aby praca z nimi była przyjemna. Dodatkowo wiele produktów posiada właściwości antystatyczne i jonizacyjne, szczotki nie szarpią włosów lecz przywracają zdrowy wyglą...

Profesjonalne szczotki i grzebienie

Oferujemy szeroką gamę szczotek i grzebieni dostosowanych do różnych potrzeb stylizacji włosów. Szczotki i grzebienie mają ergonomiczne kształty, aby praca z nimi była przyjemna. Dodatkowo wiele produktów posiada właściwości antystatyczne i jonizacyjne, szczotki nie szarpią włosów lecz przywracają zdrowy wygląd pasm. Wyprofilowany kształt aby lepiej masować skórę głowy, czy możliwość czesania zarówno suchych jak i mokrych włosów to jedynie część atutów oferowanych szczotek i grzebieni.

Szczotka czy grzebień?

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Akcesorium powinniśmy dobierać odpowiednio do typu oraz długości włosów. Do włosów długich czy loków rozczesywanych na mokro idealny będzie grzebień z rzadko rozstawionymi ząbkami. Na co dzień do rozczesywania włosów suchych warto używać szczotek, ponieważ te są łagodniejsze do włosa. Szczególnie polecane są szczotki z naturalnego włosia, ponieważ nie niszczą pasm i nie powodują elektryzowania się, a także nie przyczyniają się do przetłuszczania włosów.

Więcej

SZCZOTKI, GRZEBIENIE Jest 295 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 295 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 295 elementów

Kilka słów o nas

HAIRSTYL.PL to sklep oraz hurtownia oferująca profesjonalne artykuły fryzjerskie. Nasza wiedza i wieloletnia praktyka pozwoliła na stworzenie wyselekcjonowanej oferty produktów, zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz sprawdzone, markowe kosmetyki, a także szybką i sprawną obsługę naszych Klientów. Wiemy jak ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo.

Czytaj więcej

Copyright © 2019 TUTTI & Beauty
Realizacja: PROPERART