Opinie o Nas

Katalog

Włączone filtry:

  Emulsje

  Delikatne oczyszczanie

  W naszej ofercie dostępne są emulsje do czyszczenia twarzy. Delikatna pasta ma działanie oczyszczające i lekko złuszczające. Twoja twarz po umyciu nie będzie już sucha i ściągnięta tylko czysta, miękka i nawilżona. W naszej ofercie jest również produkt przeznaczony do mycia twarzy podrażnionej po zabiegach medycyny estetyc...

  Delikatne oczyszczanie

  W naszej ofercie dostępne są emulsje do czyszczenia twarzy. Delikatna pasta ma działanie oczyszczające i lekko złuszczające. Twoja twarz po umyciu nie będzie już sucha i ściągnięta tylko czysta, miękka i nawilżona. W naszej ofercie jest również produkt przeznaczony do mycia twarzy podrażnionej po zabiegach medycyny estetycznej i intensywnych zabiegach.

  Więcej

  Emulsje Jest 2 produktów.

  Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

  Kilka słów o nas

  HAIRSTYL.PL to sklep oraz hurtownia oferująca profesjonalne artykuły fryzjerskie. Nasza wiedza i wieloletnia praktyka pozwoliła na stworzenie wyselekcjonowanej oferty produktów, zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz sprawdzone, markowe kosmetyki, a także szybką i sprawną obsługę naszych Klientów. Wiemy jak ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo.

  Czytaj więcej

  Copyright © 2019 TUTTI & Beauty
  Realizacja: PROPERART