Opinie o Nas

Katalog

Włączone filtry:

Emulsje

Delikatne oczyszczanie

W naszej ofercie dostępne są emulsje do czyszczenia twarzy. Delikatna pasta ma działanie oczyszczające i lekko złuszczające. Twoja twarz po umyciu nie będzie już sucha i ściągnięta tylko czysta, miękka i nawilżona. W naszej ofercie jest również produkt przeznaczony do mycia twarzy podrażnionej po zabiegach medycyny estetyc...

Delikatne oczyszczanie

W naszej ofercie dostępne są emulsje do czyszczenia twarzy. Delikatna pasta ma działanie oczyszczające i lekko złuszczające. Twoja twarz po umyciu nie będzie już sucha i ściągnięta tylko czysta, miękka i nawilżona. W naszej ofercie jest również produkt przeznaczony do mycia twarzy podrażnionej po zabiegach medycyny estetycznej i intensywnych zabiegach.

Więcej

Emulsje Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Kilka słów o nas

HAIRSTYL.PL to sklep oraz hurtownia oferująca profesjonalne artykuły fryzjerskie. Nasza wiedza i wieloletnia praktyka pozwoliła na stworzenie wyselekcjonowanej oferty produktów, zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz sprawdzone, markowe kosmetyki, a także szybką i sprawną obsługę naszych Klientów. Wiemy jak ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo.

Czytaj więcej

Copyright © 2019 TUTTI & Beauty
Realizacja: PROPERART