Opinie o Nas

Katalog

Włączone filtry:
  Producent

  LAKIERY KAUCZUKOWE

  Rewolucja hybrydowa

  Kauczukowe lakiery hybrydowe to rewelacyjny produkt, który skróci czas pracy przy stylizacji paznokci nadając nową jakość bez obawy o zalanie skórek. Lakiery, które stanowią bazę, kolor i żel w jednym. Manicure wykonany kolekcją Babybomer Małgorzaty Rozenek-Majdan jest twardy i trwały jak żel, dzięki czemu mogą posłużyć do na...

  Rewolucja hybrydowa

  Kauczukowe lakiery hybrydowe to rewelacyjny produkt, który skróci czas pracy przy stylizacji paznokci nadając nową jakość bez obawy o zalanie skórek. Lakiery, które stanowią bazę, kolor i żel w jednym. Manicure wykonany kolekcją Babybomer Małgorzaty Rozenek-Majdan jest twardy i trwały jak żel, dzięki czemu mogą posłużyć do nadbudowy i przedłużania płytki paznokcia.

  Więcej

  LAKIERY KAUCZUKOWE Jest 9 produktów.

  Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
  Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

  Kilka słów o nas

  HAIRSTYL.PL to sklep oraz hurtownia oferująca profesjonalne artykuły fryzjerskie. Nasza wiedza i wieloletnia praktyka pozwoliła na stworzenie wyselekcjonowanej oferty produktów, zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz sprawdzone, markowe kosmetyki, a także szybką i sprawną obsługę naszych Klientów. Wiemy jak ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo.

  Czytaj więcej

  Copyright © 2019 TUTTI & Beauty
  Realizacja: PROPERART