Opinie o Nas

Katalog

Włączone filtry:
Producent

LAKIERY KAUCZUKOWE

Rewolucja hybrydowa

Kauczukowe lakiery hybrydowe to rewelacyjny produkt, który skróci czas pracy przy stylizacji paznokci nadając nową jakość bez obawy o zalanie skórek. Lakiery, które stanowią bazę, kolor i żel w jednym. Manicure wykonany kolekcją Babybomer Małgorzaty Rozenek-Majdan jest twardy i trwały jak żel, dzięki czemu mogą posłużyć do na...

Rewolucja hybrydowa

Kauczukowe lakiery hybrydowe to rewelacyjny produkt, który skróci czas pracy przy stylizacji paznokci nadając nową jakość bez obawy o zalanie skórek. Lakiery, które stanowią bazę, kolor i żel w jednym. Manicure wykonany kolekcją Babybomer Małgorzaty Rozenek-Majdan jest twardy i trwały jak żel, dzięki czemu mogą posłużyć do nadbudowy i przedłużania płytki paznokcia.

Więcej

LAKIERY KAUCZUKOWE Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Kilka słów o nas

HAIRSTYL.PL to sklep oraz hurtownia oferująca profesjonalne artykuły fryzjerskie. Nasza wiedza i wieloletnia praktyka pozwoliła na stworzenie wyselekcjonowanej oferty produktów, zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz sprawdzone, markowe kosmetyki, a także szybką i sprawną obsługę naszych Klientów. Wiemy jak ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo.

Czytaj więcej

Copyright © 2019 TUTTI & Beauty
Realizacja: PROPERART