Opinie o Nas

Katalog

Włączone filtry:

Akcesoria

Przydatne akcesoria kosmetyczne

W naszej ofercie dostępne są również bardzo przydatne akcesoria kosmetyczne takie jak szpatułka do nakładania alg, miseczka wykonana ze specjalnego tworzywa, która pozwala na zachowanie wszystkich dobroczynnych właściwości masek, opaska chroniąca włosy podczas zabiegów twarzy czy też żel odpowiedni do zabiegów z u...

Przydatne akcesoria kosmetyczne

W naszej ofercie dostępne są również bardzo przydatne akcesoria kosmetyczne takie jak szpatułka do nakładania alg, miseczka wykonana ze specjalnego tworzywa, która pozwala na zachowanie wszystkich dobroczynnych właściwości masek, opaska chroniąca włosy podczas zabiegów twarzy czy też żel odpowiedni do zabiegów z użyciem ultradźwięków.

Więcej

Akcesoria Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Kilka słów o nas

HAIRSTYL.PL to sklep oraz hurtownia oferująca profesjonalne artykuły fryzjerskie. Nasza wiedza i wieloletnia praktyka pozwoliła na stworzenie wyselekcjonowanej oferty produktów, zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz sprawdzone, markowe kosmetyki, a także szybką i sprawną obsługę naszych Klientów. Wiemy jak ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo.

Czytaj więcej

Copyright © 2019 TUTTI & Beauty
Realizacja: PROPERART