Opinie o Nas

Katalog

Włączone filtry:

  Akcesoria

  Przydatne akcesoria kosmetyczne

  W naszej ofercie dostępne są również bardzo przydatne akcesoria kosmetyczne takie jak szpatułka do nakładania alg, miseczka wykonana ze specjalnego tworzywa, która pozwala na zachowanie wszystkich dobroczynnych właściwości masek, opaska chroniąca włosy podczas zabiegów twarzy czy też żel odpowiedni do zabiegów z u...

  Przydatne akcesoria kosmetyczne

  W naszej ofercie dostępne są również bardzo przydatne akcesoria kosmetyczne takie jak szpatułka do nakładania alg, miseczka wykonana ze specjalnego tworzywa, która pozwala na zachowanie wszystkich dobroczynnych właściwości masek, opaska chroniąca włosy podczas zabiegów twarzy czy też żel odpowiedni do zabiegów z użyciem ultradźwięków.

  Więcej

  Akcesoria Jest 2 produktów.

  Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

  Kilka słów o nas

  HAIRSTYL.PL to sklep oraz hurtownia oferująca profesjonalne artykuły fryzjerskie. Nasza wiedza i wieloletnia praktyka pozwoliła na stworzenie wyselekcjonowanej oferty produktów, zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz sprawdzone, markowe kosmetyki, a także szybką i sprawną obsługę naszych Klientów. Wiemy jak ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo.

  Czytaj więcej

  Copyright © 2019 TUTTI & Beauty
  Realizacja: PROPERART