Opinie o Nas

Katalog

BAZY I TOPY HYBRYDOWE

Hybrydy rozpoczynające i wykańczające stylizację

W naszej ofercie dostępne są również bazy i topy firmy NaiLac oraz Nails Company. Produkty rozpoczynające i wykańczające manicure hybrydowy. W zależności od wyboru bazy mogą służyć do przedłużania płytki paznokcia, niektóre są kolorowe, jednak wszystkie stanowią bazę dla przyczepności stylizacji. ...

Hybrydy rozpoczynające i wykańczające stylizację

W naszej ofercie dostępne są również bazy i topy firmy NaiLac oraz Nails Company. Produkty rozpoczynające i wykańczające manicure hybrydowy. W zależności od wyboru bazy mogą służyć do przedłużania płytki paznokcia, niektóre są kolorowe, jednak wszystkie stanowią bazę dla przyczepności stylizacji. Topy to produkty wykańczające stylizację. Dzięki nim manicure pięknie lśni.

Więcej

BAZY I TOPY HYBRYDOWE Jest 83 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 83 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 83 elementów

Kilka słów o nas

HAIRSTYL.PL to sklep oraz hurtownia oferująca profesjonalne artykuły fryzjerskie. Nasza wiedza i wieloletnia praktyka pozwoliła na stworzenie wyselekcjonowanej oferty produktów, zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz sprawdzone, markowe kosmetyki, a także szybką i sprawną obsługę naszych Klientów. Wiemy jak ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo.

Czytaj więcej

Copyright © 2019 TUTTI & Beauty
Realizacja: PROPERART