Opinie o Nas

Katalog

Włączone filtry:

  BAZY I TOPY HYBRYDOWE

  Hybrydy rozpoczynające i wykańczające stylizację

  W naszej ofercie dostępne są również bazy i topy firmy NaiLac oraz Nails Company. Produkty rozpoczynające i wykańczające manicure hybrydowy. W zależności od wyboru bazy mogą służyć do przedłużania płytki paznokcia, niektóre są kolorowe, jednak wszystkie stanowią bazę dla przyczepności stylizacji. ...

  Hybrydy rozpoczynające i wykańczające stylizację

  W naszej ofercie dostępne są również bazy i topy firmy NaiLac oraz Nails Company. Produkty rozpoczynające i wykańczające manicure hybrydowy. W zależności od wyboru bazy mogą służyć do przedłużania płytki paznokcia, niektóre są kolorowe, jednak wszystkie stanowią bazę dla przyczepności stylizacji. Topy to produkty wykańczające stylizację. Dzięki nim manicure pięknie lśni.

  Więcej

  BAZY I TOPY HYBRYDOWE Jest 52 produktów.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 24 z 52 elementów
  Pokazuje 1 - 24 z 52 elementów

  Kilka słów o nas

  HAIRSTYL.PL to sklep oraz hurtownia oferująca profesjonalne artykuły fryzjerskie. Nasza wiedza i wieloletnia praktyka pozwoliła na stworzenie wyselekcjonowanej oferty produktów, zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz sprawdzone, markowe kosmetyki, a także szybką i sprawną obsługę naszych Klientów. Wiemy jak ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo.

  Czytaj więcej

  Copyright © 2019 TUTTI & Beauty
  Realizacja: PROPERART