Opinie o Nas

Katalog

Olejki

Olejki dla kobiet w ciąży, mężczyzn i dzieci

W naszej ofercie posiadamy również olejki do pielęgnacji skóry. Przeznaczone do wielu funkcji mają działanie łagodzące, odżywcze i regenerujące. Dedykowane między innymi dla kobiet w ciąży w celu uniknięcia rozstępów czy też dla dzieci. Olejki do ciała są wzbogacone w odżywcze składniki, które chronią...

Olejki dla kobiet w ciąży, mężczyzn i dzieci

W naszej ofercie posiadamy również olejki do pielęgnacji skóry. Przeznaczone do wielu funkcji mają działanie łagodzące, odżywcze i regenerujące. Dedykowane między innymi dla kobiet w ciąży w celu uniknięcia rozstępów czy też dla dzieci. Olejki do ciała są wzbogacone w odżywcze składniki, które chronią przed fotostarzeniem, przyspieszają procesy regeneracyjne oraz gojenie ran.

Dlaczego warto je stosować?

Olejki mają szerokie zastosowanie. Mogą być używane jako balsam do ciała, pomadka do ust czy olejek do masażu. Pozostawiają na powierzchni skóry barierę zapobiegającą jej wysychaniu i chroniącą przed szkodliwym działaniem środowiska zewnętrznego.

Więcej

Olejki Jest 32 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 32 elementów

Kilka słów o nas

HAIRSTYL.PL to sklep oraz hurtownia oferująca profesjonalne artykuły fryzjerskie. Nasza wiedza i wieloletnia praktyka pozwoliła na stworzenie wyselekcjonowanej oferty produktów, zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz sprawdzone, markowe kosmetyki, a także szybką i sprawną obsługę naszych Klientów. Wiemy jak ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo.

Czytaj więcej

Copyright © 2019 TUTTI & Beauty
Realizacja: PROPERART