Opinie o Nas

Katalog

Włączone filtry:

VICTORIA VYNN - PURE KREMOWE HYBRYDY

Kremowe lakiery hybrydowe

Nowość wśród lakierów hybrydowych. Victoria Vynn to kremowa hybryda, która jest usuwalna alkoholem. Piękne i olśniewające kolory ze zniewalającym połyskiem, który trwa nawet przez 4 tygodnie. Jest bezpieczny dla paznokci i skóry, bez drażniącego zapachu. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na wykonanie dowolnej stylizacj...

Kremowe lakiery hybrydowe

Nowość wśród lakierów hybrydowych. Victoria Vynn to kremowa hybryda, która jest usuwalna alkoholem. Piękne i olśniewające kolory ze zniewalającym połyskiem, który trwa nawet przez 4 tygodnie. Jest bezpieczny dla paznokci i skóry, bez drażniącego zapachu. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na wykonanie dowolnej stylizacji już przy pierwszej warstwie.

Więcej

VICTORIA VYNN - PURE KREMOWE HYBRYDY Jest 161 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 161 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 161 elementów

Kilka słów o nas

HAIRSTYL.PL to sklep oraz hurtownia oferująca profesjonalne artykuły fryzjerskie. Nasza wiedza i wieloletnia praktyka pozwoliła na stworzenie wyselekcjonowanej oferty produktów, zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz sprawdzone, markowe kosmetyki, a także szybką i sprawną obsługę naszych Klientów. Wiemy jak ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo.

Czytaj więcej

Copyright © 2019 TUTTI & Beauty
Realizacja: PROPERART