Opinie o Nas

Katalog

Włączone filtry:

  VICTORIA VYNN - PURE KREMOWE HYBRYDY

  Promocje

  Kremowe lakiery hybrydowe

  Nowość wśród lakierów hybrydowych. Victoria Vynn to kremowa hybryda, która jest usuwalna alkoholem. Piękne i olśniewające kolory ze zniewalającym połyskiem, który trwa nawet przez 4 tygodnie. Jest bezpieczny dla paznokci i skóry, bez drażniącego zapachu. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na wykonanie dowolnej stylizacj...

  Kremowe lakiery hybrydowe

  Nowość wśród lakierów hybrydowych. Victoria Vynn to kremowa hybryda, która jest usuwalna alkoholem. Piękne i olśniewające kolory ze zniewalającym połyskiem, który trwa nawet przez 4 tygodnie. Jest bezpieczny dla paznokci i skóry, bez drażniącego zapachu. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na wykonanie dowolnej stylizacji już przy pierwszej warstwie.

  Więcej

  VICTORIA VYNN - PURE KREMOWE HYBRYDY Jest 161 produktów.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 24 z 161 elementów
  Pokazuje 1 - 24 z 161 elementów

  Kilka słów o nas

  HAIRSTYL.PL to sklep oraz hurtownia oferująca profesjonalne artykuły fryzjerskie. Nasza wiedza i wieloletnia praktyka pozwoliła na stworzenie wyselekcjonowanej oferty produktów, zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz sprawdzone, markowe kosmetyki, a także szybką i sprawną obsługę naszych Klientów. Wiemy jak ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo.

  Czytaj więcej

  Copyright © 2019 TUTTI & Beauty
  Realizacja: PROPERART