Opinie o Nas

Katalog

Włączone filtry:

  DEZYNFEKCJA I CZYSTOŚĆ

  Profesjonalne środki czystości

  Środki czystości są niezbędnym elementem każdego salonu fryzjerskiego. Oferujemy produkty zarówno do dezynfekcji rąk jak i sprzętów fryzjerskich oraz dezynfekcji powierzchni. Żel do rąk posiada wysoką  zawartość alkoholu, która zabija groźne wirusy i bakterie przy tym nie podrażniają skóry dłoni. Do stosowania bez ...

  Profesjonalne środki czystości

  Środki czystości są niezbędnym elementem każdego salonu fryzjerskiego. Oferujemy produkty zarówno do dezynfekcji rąk jak i sprzętów fryzjerskich oraz dezynfekcji powierzchni. Żel do rąk posiada wysoką  zawartość alkoholu, która zabija groźne wirusy i bakterie przy tym nie podrażniają skóry dłoni. Do stosowania bez użycia wody co pozwala na częste i szybkie dezynfekowanie dłoni. Produkty do sprzętu nie tylko dezynfekują ale i konserwują powierzchnię.

  Zabezpiecz siebie i swoich Klientów

  Częste stosowanie preparatów do dezynfekcji znacznie zmniejsza ryzyko zachorowań powodowanych przez wirusy i bakterie, dlatego stosowanie ich jest niezwykle istotne. 

  Więcej

  DEZYNFEKCJA I CZYSTOŚĆ Jest 13 produktów.

  Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
  Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

  Kilka słów o nas

  HAIRSTYL.PL to sklep oraz hurtownia oferująca profesjonalne artykuły fryzjerskie. Nasza wiedza i wieloletnia praktyka pozwoliła na stworzenie wyselekcjonowanej oferty produktów, zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz sprawdzone, markowe kosmetyki, a także szybką i sprawną obsługę naszych Klientów. Wiemy jak ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo.

  Czytaj więcej

  Copyright © 2019 TUTTI & Beauty
  Realizacja: PROPERART