Opinie o Nas

Katalog

DEZYNFEKCJA I CZYSTOŚĆ

Profesjonalne środki czystości

Środki czystości są niezbędnym elementem każdego salonu fryzjerskiego. Oferujemy produkty zarówno do dezynfekcji rąk jak i sprzętów fryzjerskich oraz dezynfekcji powierzchni. Żel do rąk posiada wysoką  zawartość alkoholu, która zabija groźne wirusy i bakterie przy tym nie podrażniają skóry dłoni. Do stosowania bez ...

Profesjonalne środki czystości

Środki czystości są niezbędnym elementem każdego salonu fryzjerskiego. Oferujemy produkty zarówno do dezynfekcji rąk jak i sprzętów fryzjerskich oraz dezynfekcji powierzchni. Żel do rąk posiada wysoką  zawartość alkoholu, która zabija groźne wirusy i bakterie przy tym nie podrażniają skóry dłoni. Do stosowania bez użycia wody co pozwala na częste i szybkie dezynfekowanie dłoni. Produkty do sprzętu nie tylko dezynfekują ale i konserwują powierzchnię.

Zabezpiecz siebie i swoich Klientów

Częste stosowanie preparatów do dezynfekcji znacznie zmniejsza ryzyko zachorowań powodowanych przez wirusy i bakterie, dlatego stosowanie ich jest niezwykle istotne. 

Więcej

DEZYNFEKCJA I CZYSTOŚĆ Jest 32 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 32 elementów

Kilka słów o nas

HAIRSTYL.PL to sklep oraz hurtownia oferująca profesjonalne artykuły fryzjerskie. Nasza wiedza i wieloletnia praktyka pozwoliła na stworzenie wyselekcjonowanej oferty produktów, zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz sprawdzone, markowe kosmetyki, a także szybką i sprawną obsługę naszych Klientów. Wiemy jak ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo.

Czytaj więcej

Copyright © 2019 TUTTI & Beauty
Realizacja: PROPERART