Opinie o Nas

Toniki

Rewelacyjne toniki do twarzy

Toniki o różnych właściwościach i przeznaczeniu. Wzbogacone o kwasy AHA, ekstrakt z gruszki, kwas hialuronowy, srebro koloidalne, kwas mlekowy, sok z liści aloesu i wiele innych. Tonik to niezbędny element w oczyszczaniu skóry, twarzy, szyi i dekoltu. Skóra jest stonizowana, nawilżona i odżywiona. Pory są ściągnięte,...

Rewelacyjne toniki do twarzy

Toniki o różnych właściwościach i przeznaczeniu. Wzbogacone o kwasy AHA, ekstrakt z gruszki, kwas hialuronowy, srebro koloidalne, kwas mlekowy, sok z liści aloesu i wiele innych. Tonik to niezbędny element w oczyszczaniu skóry, twarzy, szyi i dekoltu. Skóra jest stonizowana, nawilżona i odżywiona. Pory są ściągnięte, a praca gruczołów łojowych ograniczona.

Czym jest tonik?

To nic innego jak płyn na bazie wody, którego zadaniem jest przywracanie naturalnego poziomu pH skóry, który często poprzez inne zabiegi twarzy jest wytrącany.

Więcej

Toniki Jest 22 produktów.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Kilka słów o nas

HAIRSTYL.PL to sklep oraz hurtownia oferująca profesjonalne artykuły fryzjerskie. Nasza wiedza i wieloletnia praktyka pozwoliła na stworzenie wyselekcjonowanej oferty produktów, zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz sprawdzone, markowe kosmetyki, a także szybką i sprawną obsługę naszych Klientów. Wiemy jak ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo.

Czytaj więcej

Copyright © 2019 TUTTI & Beauty
Realizacja: PROPERART