Opinie o Nas

Katalog

Włączone filtry:

Henna

Promocje

Produkty i narzędzia do henny

Henna to świetny produkt, dzięki któremu podkreślisz kształt brwi i przyciemnisz rzęsy dodając im wizualnej objętości. Efekt utrzymuje się do kilku tygodni. W ofercie posiadamy również wodę o czystym składzie z odpowiednimi minerałami dzięki czemu aplikacja henny da oczekiwany rezultat. Również proponujemy białą pas...

Produkty i narzędzia do henny

Henna to świetny produkt, dzięki któremu podkreślisz kształt brwi i przyciemnisz rzęsy dodając im wizualnej objętości. Efekt utrzymuje się do kilku tygodni. W ofercie posiadamy również wodę o czystym składzie z odpowiednimi minerałami dzięki czemu aplikacja henny da oczekiwany rezultat. Również proponujemy białą pastę do rysowania szkicu oraz pędzelki.

Więcej

Henna Jest 15 produktów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Kilka słów o nas

HAIRSTYL.PL to sklep oraz hurtownia oferująca profesjonalne artykuły fryzjerskie. Nasza wiedza i wieloletnia praktyka pozwoliła na stworzenie wyselekcjonowanej oferty produktów, zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz sprawdzone, markowe kosmetyki, a także szybką i sprawną obsługę naszych Klientów. Wiemy jak ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo.

Czytaj więcej

Copyright © 2019 TUTTI & Beauty
Realizacja: PROPERART