Opinie o Nas
Nowy Itely Aquarely Farba do włosów 3N Ciemny brąz 100ml

Itely AQUARELY Color PLEX 3N farba do włosów naturalny ciemny brąz 100ml

AQU000013

29,00 zł brutto

  • Szybka wysyłka 24h: Darmowa już od 300zł (po przedpłacie na konto)
  • Bezpieczne przelewy: za pośrednictwem PayU

Itely AQUARELY Color PLEX 3N farba do włosów naturalny ciemny brąz 100ml 5 1 5 1

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 1

Więcej informacji

Farba do włosów Itely Aquarely 3N ciemny brąz 100ml

AQUARELY PLEX - FARBA TRWALE KOLORYZUJĄCA

Z INTENSYWNYMI MIKRO – PIGMENTAMI I FORMUŁĄ PIELĘGNACYJNĄ e-PLEX

 

CHARAKTERYSTYKA FARBY:

- niższa alkaliczność i niższa zawartość amoniaku, dzięki mniejszemu odchyleniu łuski włosowej

- szybsza penetracja barwnika w głąb włosa

- głębsze osadzenie pigmentu w strukturze włosa

- dłuższa trwałość koloru

- działanie pielęgnacyjne na włos dzięki proteinom z kiełków zbóż

- przyjemna w stosowaniu, przyjemny zapach i łatwe rozprowadzanie

- 100% krycie siwych włosów bez dodatku natur,

- Stosowanie w proporcji 1:1,5 z utleniaczem (rozjaśniające blondy linii SS w proporcji 1:2)

- 100% krycie siwych włosów bez konieczności stosowania dodatku natur

 

DODATJOWO TYLKO W AQUARELY PLEX:

- e-PLEX formuła pielęgnacyjna wzmacniające włosy,

- technologia mikrokapsulacji tj. zamykanie substancji pielęgnacyjnych i nawilżających w mikroskopijnych kapsułach, które zapewniają długotrwałe działanie pielęgnacyjne i chroniące kolor włosów

 

- szczątkowa zawartość amoniaku w stosunku do tradycyjnych farb (Amoniak nie jest zastąpiony innym alkalizatorem). Dzięki temu, że pigment przenika w głąb włosa przy lekko uchylonych łuskach włosowych - alkaliczność mogła być obniżona)

- Wysoka trwałość kolorów do odrostów. Farba nie wypłukuje się selektywnie tj. poszczególne kolory podstawowe nie wypłukują się w różnym tempie zmieniając zasadniczo kolor włosów farbowanych. Efekt trwałości farby osiągnięto dzięki technologii lączenia się pigmentu z włóknami keratynowymi struktury włosa)

- Łagodne działanie na włos (Dzięki małej alkaliczności farby i  możliwości farbowania już przy minimalnym odchyleniu łuski włosowej kondycja włosa nie ulega pogorszeniu).

CO NOWEGO W AQUARELY PLEX

  • Ekskluzywny kompleks &-Plex BOND REPAIR™ drogocenne organiczne oleje i masła, wspomagające konmdycję i odporność zyczną włosów, dzięki czemu stają się silniejsze i zdrowsze. Oferuje maksymalną wydajność kolorów i doskonałą ochronę włókien włosa.
  • Odbudowuje wiązania wzmacniając włosy i nadaje głęboki i trwały kolor.
  • Crystalsphere to mikroenkapsulacja - technologia poprawiająca biodostępność
  • i trwały efekt substancji pielęgnacyjnych. Utrwala się na powierzchni włosów nawet po spłukaniu, a dzięki stopniowemu uwalnianiu substancji aktywnych, Crystalsphere poprawia ich wchłanianie i skuteczność.
  • Emolient biomimetyczny pozyskiwany z ekstrakcji liści oliwek, całkowicie naturalnego pochodzenia, ma wysoki współczynnik załamania światła i pomaga w utrzymaniu połysku włosów

 

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE STOSOWANIA FARBY

- Farba cechuje się delikatnym działaniem (obniżoną alkalicznością). Przed zabiegiem koloryzacji wszelkiego rodzaju powłoki zaklejające włos jak silikon i resztki stylingu muszą być zmyte, najlepiej szamponem głęboko myjącym   PROCOLORIST Chelating Shampoo. Przed farbowaniem podsuszyć włosy ręcznikiem.

- Farba pokrywa włosy siwe w 100%. Używamy tradycyjnie utleniacz 6%. Jednak, jeśli włosy siwe mają zmienioną strukturę tj. nie posiadają w strukturze przestrzeni melaninowych, są twarde i mało elastyczne należy przed farbowaniem umyć włosy szamponem z dodatkiem odrobiny rozjaśniacza oraz utleniacza (mycie rozjaśniające) tak, aby osiągnąć lekką porowatość powierzchni włosów. Do włosów trudno farbujących się i dla otrzymania bardzo intensywnego koloru zaleca się użyć farb intensywnych.

- seria blondów rozjaśniających umożliwia rozjaśnienie do 4 tonów. Nie służy jednak do farbowania włosów siwych.

- Przeciętny czas działania farby to 20-30 min. Ponieważ farba działa łagodnie pozostawienie farby na włosach na 40min, zwłaszcza w przypadku włosów trudno farbujących się, nie jest blędem.

- Farbę można stosować z utleniaczem 3%, jednak w takim przypadku nie  rozjaśnia włosów - farbowanie “Ton w ton”

- Poza powyższymi wskazówkami do farb mikropigmentowych stosuje się wszystkie generalne zasady doboru kolorów i doboru stężenia utleniacza. Do rozjaśnienia włosów o jeden ton wystarczy utleniacz 6%, o 2 tony -9%. Do rozjaśnienia o więcej niż o 2 tony używamy blondów rozjaśniających z utleniaczem 12% lub rozjaśnianie  + farbę z utleniaczem 3%-6%. 

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Kilka słów o nas

HAIRSTYL.PL to sklep oraz hurtownia oferująca profesjonalne artykuły fryzjerskie. Nasza wiedza i wieloletnia praktyka pozwoliła na stworzenie wyselekcjonowanej oferty produktów, zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz sprawdzone, markowe kosmetyki, a także szybką i sprawną obsługę naszych Klientów. Wiemy jak ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo.

Czytaj więcej

Copyright © 2019 TUTTI & Beauty
Realizacja: PROPERART