- -30%
- Nowy
Indeks: YOS000553
Yoshi Żel Budujący Go Shape No 4 – świeży róż 50 ml 💅
Yoshi Go Shape No 4 to profesjonalny żel budujący przeznaczony dla stylistek, które cenią precyzję, stabilność oraz pełną kontrolę podczas modelowania paznokci. Produkt zamknięty jest w wygodnym słoiczku o pojemności 50 ml, dlatego doskonale sprawdzi się zarówno w codziennej pracy salonowej, jak i przy bardziej wymagających przedłużeniach, korektach oraz wzmocnieniach naturalnej płytki.
Żel posiada twardą, średnio gęstą konsystencję, która umożliwia wygodne budowanie prawidłowej architektury paznokcia. Samopoziomuje się spokojnie i w kontrolowany sposób, co pozwala na komfortową pracę bez pośpiechu oraz bez ryzyka zalewania skórek ✨.
Go Shape No 4 idealnie nadaje się do przedłużania paznokci na szablonie, budowy szkieletu oraz wzmacniania naturalnych paznokci. Zapewnia trwałą, stabilną konstrukcję i wysoką odporność stylizacji na uszkodzenia.
Odcień No 4 to świeży, czysty róż o wysokim stopniu krycia 4/5. Jest bardziej nasycony niż pozostałe róże z serii, ale nadal zachowuje elegancki, salonowy charakter. Pięknie podkreśla kolor paznokci i nadaje stylizacji miękki, kobiecy wygląd 🌸.
Najważniejsze cechy produktu:
💅 twardy żel budujący
✨ średnio gęsta konsystencja
👌 kontrolowane samopoziomowanie
🌸 świeży, czysty odcień różu
🎨 krycie na poziomie 4/5
⏳ stabilna i przewidywalna praca
🤍 brak ryzyka zalewania skórek
💎 idealny do przedłużania i budowy konstrukcji
🫶 odpowiedni do wzmacniania naturalnej płytki
📦 profesjonalne opakowanie w słoiczku
Dane produktu:
Kolor: No 4
Odcień: świeży, nasycony róż
Ilość: 1 szt.
Pojemność: 50 ml
Wykończenie: klasyczne
Warstwa dyspersyjna: tak
Rozpuszczalność w acetonie: nie
Czas utwardzania: 60–90 sekund
Sposób użycia:
Na przygotowaną i zmatowioną płytkę paznokcia nałóż cienką warstwę bazy, a następnie utwardź ją w lampie UV/LED. Zaaplikuj odpowiednią ilość żelu Yoshi Go Shape, budując wybraną architekturę paznokcia. Utwardź w lampie UV/LED zgodnie z zalecanym czasem. W razie potrzeby przemyj warstwę dyspersyjną i opracuj kształt pilnikiem. Stylizację zabezpiecz topem i ponownie utwardź.
Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12:00 od poniedziałku do piątku realizujemy i wysyłamy tego samego dnia.

Po przedpłacie na konto darmowa dostawa dla zamówień powyżej 300zł (bez kosztów dostawy).
Po przedpłacie na konto:
Za pobraniem: