- Nowy

Indeks: YOS000236
Samopoziomujące, twarde żele budujące HEMA FREE i TPO FREE
Linia żeli budujących Glitter PRO to połączenie nowoczesnej technologii z niepowtarzalnym efektem brokatu. Stworzone z myślą o stylistkach i klientkach poszukujących stylizacji z subtelnym, ale wyrazistym blaskiem, nasze żele oferują wyjątkową jakość, trwałość i łatwość aplikacji. Dzięki samopoziomującej formule umożliwiają precyzyjne modelowanie paznokci, eliminując konieczność nadmiernego piłowania i ułatwiając pracę w salonie.
Delikatny, mleczno-różowy odcień z efektem subtelnego brokatu, który dodaje stylizacji eleganckiego blasku. Idealny do przedłużania i uzupełnień, tworząc efekt naturalnie rozświetlonych paznokci. Zapewnia świeży i klasyczny wygląd, doskonały do codziennych stylizacji oraz eleganckich manicure.
WADY: Nie stwierdzono!
Efekt: Kryjący/Glitter
Pojemność: 50 ml
Przeznaczenie: Przedłużanie paznokci
Rozpuszczalny w removerze: NIE
Warstwa dyspersyjna: TAK
Czas utwardzania: 60s - 90s LED / 120s UV
Czas do zacisku: 6s - 10s
Skład: Acrylates Copolymer, Hydroxypropyl Methacrylate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Ltcure TMO, Ethylene Distearamide.
W przypadku uczulenia na którąkolwiek substancję zawartą w produkcie może wystąpić reakcja alergiczna.
Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12:00 od poniedziałku do piątku realizujemy i wysyłamy tego samego dnia.
Po przedpłacie na konto darmowa dostawa dla zamówień powyżej 300zł (bez kosztów dostawy).
Po przedpłacie na konto:
Za pobraniem: