Opinie o Nas

Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: BEAVER PROFESIONAL

Oprócz zysku, cenna marka musi brać odpowiedzialność za wkład jaki wnosi do społeczeństwa. Laboratorium BEAVER od początku skupia się na poszukiwaniu naturalnej pielęgnacji. Do produkcji wszystkich naszych preparatów, zawsze używamy najlepszych naturalnych komponentów. Chcemy kontynuować zwiększanie użycia surowców organicznych, co pomoże tworzyć zdrowe i piękne życie.


Beaver bada i opracowuje produkty dla profesjonalnego rynku pielęgnacji,koloryzacji i stylizacji włosów,opartą na najwyższych standardach. Struktura badań naukowych, zaplecze badawcze oraz technologia produkcji zgodna ze światową normą ISO oraz GMPC zatwierdzoną przez UE i USA FDA.


Produkty naszej marki znajdują się w ponad 60 krajach na całym świecie (min. Francja, Hiszpania, Irlandia, USA, Portugalia, Dubaj, Węgry, Singapur, Australia, Hongkong, Tajlandia, Ukraina, Kanada, Dania). Ich liczba, a co za tym idzie sukcesy w sprzedaży stale rosną.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 71 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 71 elementów

Kilka słów o nas

HAIRSTYL.PL to sklep oraz hurtownia oferująca profesjonalne artykuły fryzjerskie. Nasza wiedza i wieloletnia praktyka pozwoliła na stworzenie wyselekcjonowanej oferty produktów, zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz sprawdzone, markowe kosmetyki, a także szybką i sprawną obsługę naszych Klientów. Wiemy jak ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo.

Czytaj więcej

Copyright © 2019 TUTTI & Beauty
Realizacja: PROPERART